KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Prancuzijos Provansas su poilsiu prie Viduržiemio jūros

Provansas su poilsiu prie Viduržiemio jūros (10 d.)

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga Marienbergo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas tiltas per Maino upę, puoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su Marienburgo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas Arkivyskupų *Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su gražiu barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIIIa. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Kelionė į Viktoro Hugo gimtinę, garsų laikrodininkystės centrą – Bezansoną. Pažintis su didinga Bezansono senamiesčio architektūra: renesansiniai miesto rotušės ir teismo rūmai, romėnų laikotarpio palikimas – romėnų arkos, amfiteatro ir akveduko griuvėsiai bei antikinio tilto liekanos, Granvelio renesanso stiliaus rūmai, Šv.Jono katedra, statyta XI–XVIIIa. (jos varpinėje įrengtas neįprastas astronominis laikrodis „Horloge Astronomique“). XVIIa. ant Doubs upės kranto statyta citadelė, nuo kurios gynybinės sienos atsiveria nuostabi miesto panorama. Laisvalaikiu siūlome aplankyti *Laiko muziejų, kuriame sukaupta daugybė įvairių amžių, formų ir dydžių laikrodžių. Išvykimas iš Bezansono. Vėlai vakare atvykimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba nemokama išvyka „Van Gogo keliais“ į St.Remy de Provence ir Arlį. Atvykimas į St.Remy de Provence, kuris traukia ne tik ieškančius tylos ir ramybės žmones, bet ir stebina savo istorinių kultūros paminklų gausa bei įžymybėmis. Pamatysite pranašystėmis išgarsėjusio *Nostradamo gimtuosius namus. St.Remy de Provence miestelį išgarsino ir Van Gogas, gyvenęs čia metus ir nutapęs įžymiuosius paveikslus „Kviečių laukas su kiparisais“ bei „Tarpeklis“. Nedidukės krautuvėlės, provansiški restoranėliai su jaukiomis terasomis, pasislėpusiomis platanų ūksmėje, vilioja sustoti, atsikvėpti, pamiršti didmiesčių šurmulį ir pasinerti į tylųjį Provanso gyvenimą. Apžiūrėsite įspūdingus romėnų miesto *Glanume griuvėsius. Atvykę į Arlį, pasijusite lyg sugrįžę į senovės Romos laikus. Miestas pilnas antikos paminklų: senovės romėnų *arena, imperatoriaus Konstantino *termos (romėniškų pirčių kompleksas), *antikinis teatras, Šv.Trofimo katedra ir vienuolyno ansamblis, rotušė, Van Gogo garbei įkurta kavinė – restoranas, kurios interjeras atkurtas pagal žymų dailininko paveikslą “Naktinė Arlio kavinė“. Esant galimybei, *Kamargo bulių kautynių Arlio arenoje stebėjimas (ne taip, kaip ispaniškoje koridoje, čia bulius kovos metu nėra nužudomas). Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba nemokama išvyka į Avinjoną, kurį įkūrė romėnai prieš 2000 metų. XIV amžiuje suklestėjęs Avinjonas buvo apjuostas akmenine siena, kuri išliko iki šiol. Nuo 1305m. iki 1378m. Avinjone gyveno ir valdė 7 popiežiai, todėl jis vadinamas „Popiežių miestu“. Apžiūrėsite didingus *Popiežių rūmus, vienus iš didžiausių gotikos statinių Europoje, apsuptus parkų su apžvalgos aikštelėmis, nuo kurių atsiveria nuostabios apylinkių panoramos; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; liaudies apdainuotą garsųjį *Šv.Benezeto tiltą per Ronos upę, Monetų rūmus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti jaukiomis Avinjono senamiesčio gatvelėmis, pajusti subtilią šio krašto dvasią. Viename iš daugybės Provanso virtuvės restoranėlių gurmanai galės paragauti žuvies, mėsos patiekalų, pagardintų kvapniosiomis Provanso žolelėmis, paskanintų česnaku ir tyru alyvuogių aliejumi. Išvykimas iš Avinjono. Kelionė prie vieno iš geriausiai išlikusių antikinių romėnų akvedukų – *Pont du Gard (Gardo tiltas), kuris buvo pastatytas Romos karvedžio ir prokonsulo Agripos daugiau nei prieš 2000 metų. Tai 49 metrų aukščio ir 274 metrų ilgio statinys, kuriuo senovėje buvo tiekiamas vanduo Nimui; pastatytas 3 lygiais, sudarytas iš 6 apatinių, 11 vidurinių ir 35 viršutinių arkų, kurios kiekvienam lygyje skirtingos. Tai sąmoninga gudrybė, siekiant apsaugoti tiltą nuo įgriuvimo – tilto blokai sudėti nenaudojant jokio skiedinio. Esant galimybei, trumų fermos *lankymas. Joje sužinosite viską apie juoduosius deimantus – pačius brangiausius grybus pasaulyje: kaip jie renkami, konservuojami, panaudojami. Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

6 diena
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba mokama pusės dienos išvyka į **Kamargo nacionalinį parką. Kamargo (Camargue) delta – tai didžiausia Vakarų Europoje upės delta, užimanti apie 930 kv. km plotą. Tai lagūnos ir užutekiai, smėlio kopos, nendrių brūzgynai, pakrančių miškai ir ganyklos, taip pat ir druskų klodai. Atslūgus vandeniui, galima pamatyti įdomų gamtos reiškinį – druskos kalnus, kurie susidaro pakrantėse išgaravus sūriam vandeniui. Jei pasiseks, vandens apsemtose pievose pamatysite rožinių flamingų pulkus. Čia sutinkami juodieji buliai, ganosi didelės baltųjų arklių kaimenės. Po pietų grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

7 diena
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba nemokama išvyka į Marselį. Marselis – vienas seniausių Prancūzijos miestų, įvairių tautų kultūros kryžkelė. Nepaprastai turtinga miesto istorija kiekviename žingsnyje atveria šimtametį miesto palikimą. Senasis uostas – miesto širdis, mėgstamiausia Marselio gyventojų pasivaikščiojimų bei vakaro renginių vieta. Vėliau, esant galimybei, turistiniu *traukinuku pakilsite į Dievo Motinos Saugotojos baziliką ant miesto viduryje stūksančios kalvos.
Siūlomos ekskursijos (pasirinktinai, už papildomą mokestį):
• *Plaukimas laivu į Ifo tvirtovę (kukmedžio salą), kurią A.Diuma aprašė romane apie grafą Montekristą. Grėsminga *tvirtovė niekada nebuvo naudojama karo tikslams, ji iškart virto kalėjimu.
• *kruizas į kalankas – pakrantę išraižiusias siauras įlankėles, kurių dantyti skardžiai (siekia iki 400m) atsispindi akinančiame žalsvai melsvame vandenyje. Tai spalvų, formų, uolų ir jūros sąjungos simfonija.
Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis Marselio gatvelėmis, užsukti į vieną iš restoranėlių, kurie garsėja specifine savo virtuve, paragauti populiarios žuvienės – bouillabaisse. Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Oranžą, dar vadinamą „Princų miestu“. Tai galų legiono veteranų įkurtas miestas, jame gausu galų ir romėnų kultūros palikimo. Pažintis su miestu, garsiu antikiniais paminklais ir vadinamu vartais į Provansą: Julijaus Cezario garbei pastatyta triumfo arka, antikinis imperatoriaus Augusto I įsakymu pastatytas *teatras –geltono akmens statinys, iki šiol stulbinantis savo didingumu. Grupės pageidavimu *pakilimas į apžvalgos aikštelę, kur atsiveria nuostabus vaizdas į levandų laukų apsuptą Vėjų kalną – aukščiausią Provanso vietą, derlingas apylinkes; miesto ir Ronos upės slėnio panorama. Nakvynė viešbutyje.

9 diena
Pusryčiai. Kelionė į Niurnbergą – senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: miesto panorama nuo Imperatoriaus pilies, kurioje viešėjo visi vokiečių imperatoriai, A.Diurerio namas, centrinė senamiesčio aikštė, kurioje kasmet vyksta garsioji Vokietijos Kalėdų mugė, Rotušė, gotikinės Šv.Sebaldo ir Šv.Lorenco bažnyčios. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, miesto transporto bilietai, papildomos paslaugos.
*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 150 EUR. Priemoka už vienvietį kambarį nuo 232 EUR (801,05 Lt)
**mokama ekskursija į Kamargo deltą ~ 35 Eur (organizuojama susidarius ne mažesnei kaip 15 turistų grupei)

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.
Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!