KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Prancuzijos Atlanto pakrantė

Susipažinkite su Prancūzijos vietovėmis, kuiose verda gyvenimas "prancūzišku ritmu". Prancūzijos Atlanto pakrantė- tai tikra poilsio, skanaus maisto ir nuostabaus oro rojus

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Poznanę. Apžiūrime Tumski salą, kurioje pastatyta pirmoji katedra Lenkijoje – šv. Petro ir Povilo Arkikatedra Bazilika. Ekskursija tęsime Poznanės senamiestyje, kur pamatysime miesto simbolį – Poznanės ožiukus, puošiančius renesanso stiliaus rotušės pastatą. Pasivaikščiosime jaukiomis ir magiškomis senamiesčio, vadinamo vienu gražiausių Lenkijoje, gatvelėmis. Pamatysime Šv. Stanislovo bažnyčią, dar vadinamą “fara”. Jokia kita šventovė Lenkijoje negali pasigirti tokia gausybe triumfuojančio baroko stiliaus papuošimų. Po ekskursijos siūlome apsilankyti tradicinėje arbatinėje*, kur galėsite paragauti garsiųjų Poznanės raguolių, išgerti arbatos arba kavos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Viurcburgą, kuris laikomas vienu išskirtiniausių Bavarijos miestų. Ir ne veltui, mat krašte, garsėjančiame savo alumi, Viurcburgas išsiskiria vienu geriausių pasaulyje gaminamų vynų. Miestas įkurtas istorinėje Frankonijoje, kuri iki XIX a. pradžios, kai Napoelonas prijungė Frankoniją prie Bavarijos, buvo kaip atskira žemė su savo tradicijomis, kalba ir istorija. Apžvalginė ekskursija: Viurcburgo rezidencija, Marienberg tvirtovė, romaniškoji Šv. Kiliano katedra, Senasis Maino tiltas, Neumunster bazilika, Rotušė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Laisvas laikas. Išvykstame į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Išvykstame į šalies didybę menantį Luaros slėnį. Susipažinsime su garsiausiomis pilimis. Šamboro pilis* - pati didžiausia ir gražiausia Renesanso stiliaus pilis ne tik Prancūzijoje. Ambuaz miestelis, kuriame pakutinius gyvenimo metus praleido Leonardas da Vinčis. Pažintis su vietiniais vynais ir degustacija* Ambuaz pilyje. Vykstame į Tūrą. Vakarinė ekskursija: garsioji Tūro katedra, Rotušė, Šv. Martyno bazilika. Laisvas laikas senamiestyje, kuriame gausu lauko kavinukių ir restoranų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Toliau tęsiame pažintį su Luaros slėniu. Lankome Šenonso* - žymiąją damų pilį, pastatytą nuostabioje vietoje ant Šero upės kranto. Vykstame į Vilandry* pilį, turinčią puikią ispaniškų baldų kolekciją ir grožimės jos spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais renesansiniais* sodais. Išvykstame link San Malo. Vakare aplankysime Dinaną. Nuostabaus grožio, ankstyvuosius viduramžius menantis senamiestis, kurio akmenimis grįstose gatvelėse yra net 115 puikiai išsilaikiusių bretoniško stiliaus fachverkinių pastatų ir 14 bokštų, Katedra, kunigaikščių pilis, miesto simbolis - Laikrodžio bokštas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į buvusį korsarų miestą-tvirtovę San Malo. Apžiūrėsime tvirtovę, pasivaikščiosime ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama. Laisvas laikas poilsiui San Malo paplūdimyje. Norintieji, miesto transportu* galės nuvykti į vos už keleto kilometrų esantį Dinard. Turtingiems britams pasistačius vilas, XIX a. pab. šis miestas sparčiai išpopuliarėjo kaip madingas vasaros kurortas. Golfo srovė nulėmė, kad šiame kurorte visada keliais laipsniais šilčiau negu aplinkiniuose regionuose. Dideli, švarūs smėlio paplūdimiai, barai, kavinės, prabanga dvelkiančios vilos. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Trumpas sustojimas Cote d‘Emeraude – „smaragdinėje pakrantėje“, nusėtoje uolėtais iškyšuliais ir smėlio paplūdimiais. Tačiau bene įspūdingiausias reiškinys yra Atlanto vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Kelis kartus per dieną potvynių metu vanduo kai kuriose vietose užlieja net apie 50 m pakrantės teritorijos. Vykstame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Apsilankysime austrių muziejuje* arba austrių ūkyje. Čia sužinosime apie austrių auginimą ir jas degustuosime*. Vėliau keliaujame į San Mišelio kalną. Šis X a. Benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Gravitacinė saulės ir mėnulio traukos jėga, San Mišelio įlankoje sukelia stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Vykstame į Normandiją. Pažintis su Prancūzijos Atlanto pakrantės perlais: Honfleur, XVI – XVII amžiuose garsėjęs kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Važiuosime vienu įspūdingiausių tiltų Prancūzijoje - Pont du Normadie, nuo kurio atsiveria įspūdinga miestelio ir upės panorama. Tai paskutinis tiltas, kuris kerta Senos upę prieš jai įtekant į vandenyną. Vėliau lankomės Etretat – simpatiškame ir ramiame Normandijos pajūrio kurortiniame miestelyje apsuptame įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi G. De Mopasanas ir Arsenas Liupenas. Vienas įdomiausių šios vietovės reginių – „Falais d`Aval“ uola, savo forma primenanti dramblio, įmerkusio straublį į vandenyną, figūrą. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno. Pageidaujantiems, pietūs* restorane, kurių metu galėsite pasimėgauti nuostabaus skonio midijomis ir itin vertinamu šio regioo gėrimu sidru. Vakarop išvykstame Belgijos link. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Belgiją. Atvykstame į Gentą. Pažintis su miestu: Šv.Bavo katedra, gildijų galią simbolizavęs Šv. Mykolo tiltas, viduramžių varpinė, grafų pilis – tvirtovė ir kt. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!