KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Marokas

Pažintis su Maroku- stebuklų žemė, kur saulė beprotiškai kaitina, vėjas švelniau už motinos rankas glosto kūnus, o žmonės kaip niekur pasaulyje paslaptingi. 

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Marakešas(3700 km)
Skrydis į Marakešą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Marakešas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Marakešą tituluojamą pačiu „rytietiškiausiu“ miestu Maroke: Menaros sodai, Kutubijos mečetė, kurios įspūdingas minaretas 70 m aukščio, laikomas Marakešo simboliu, sodų apsupti prabangūs Bahija rūmai (XIX a.), XVI a. Sadijos dinastijos kapavietė, senasis Kasbaho kvartalas, pasivaikščiojimas siaurų gatvelių labirintais, kur galima pamatyti tradicinį hamamą ar viešas kepyklėles. Visada šurmuliuojanti Džema El Fna aikštė (Jemaa el-Fnaa) – žymiausia aikštė visame Afrikos žemyne, sutemus čia nepamirštamą spektaklį surengia fakyrai, gyvačių kerėtojai, žonglieriai, akrobatai ir t.t. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Marakešas – Skoura (245 km) – Rožių slėnis (50 km) – Todra (80 km)
Pusryčiai. Kelionė per Atlaso kalnus. Įveikiama aukščiausiai Šiaurės Afrikoje esanti Tichka perėja (2269 m) Atlaso kalnuose, kuri skiria Marakešo lygumas ir Sacharos dykumą. Atvykstama į Skoura, kur lankomas XVII a. Maroko stebuklas – Amridilo kasbahas, kuris ilgų šimtmečių eigoje išliko nepakitęs. Kasbahais vadinamos senovės islamo miestų tvirtovės. Kelionė tęsiama į Rožių slėnį, esantį Atlaso kalnuose. Čia lankoma vietinė autentiška gamykla, kurioje iš rožių gaminami natūralūs kremai, aliejai ir kiti grožio produktai. Išvykimas link Todros. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Todra – Erfudas (140 km) – Merzuga (60 km)
Pusryčiai. Aukštuosiuose Atlaso kalnuose lankomas įspūdingas Todra Gorges kanjonas, dar vadinamas Maroko Didžiuoju Kanjonu, kuriuo tekančią upę supa į 300 m aukštį kylančios didingos uolų sienos. Tai viena gražiausių ir lankomiausių vietų Maroke, šis 40 km ilgio kanjonas yra įtrauktas tarp 12-os įspūdingiausių kanjonų pasaulyje. Siauriausia kanjono vieta yra 10 m pločio. Vaizdingomis vietovėmis vykstama į Erfudo miestą, kuriame buvo filmuoti garsūs pasaulio filmai – Mumija, Persijos princas. Kelionės metu aplenkiami dykumų apsupti, nedideli barberų kaimeliai, kur galima pamatyti besiganačius kupranugarius. Atvykus, pasivaikščiojimas po šį Tafilaleto oazėje įsikūrusį miestelį. Išvykimas į Merzugą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Merzuga – Sijilmasa (40 km) – Merzuga – Sacharos dykuma
Pusryčiai. Išvykimas į viduramžišką Sijilmasa miestą, pasivaikščiojimas po miestą. Toliau lankomi Rissani miesto griuvėsiai. Sugrįžimas į Merzuga. Pasivaikščiojimas po Maroko dykumų perlu vadinamą, Merzuga miestelį. Čia yra puikiausia vieta mėgautis dykumos grožiu, didžiulėmis kopomis, kurios saulei leidžiantis nudažomos raudonais, geltonais, rudais ir pilkais atspalviais. Lankomas paskutinis regione Khamlia vergų kaimelis. Pasiruošimas kelionei į dykumą su kupranugariais. Kelionė per Sacharos dykumą, įveikiant smėlėtas kopas, gėrintis dykumos platybėmis. Kelionė kupranugariais trunka apie 2 val. Įsikūrimas stovyklavietėje. Vakarienė. Pasitinkamas saulėlydis, apgaubiantis dykumą tamsa ir leidžiantis pasigėrėti žvaigždėtu Sacharos dangumi. Nakvynė palapinėse.

6 diena: Sacharos dykuma – Merzuga – Quarzazate (370 km)
Pusryčiai. Sugrįžimas į Merzugą. Išvykimas į „durimis į dykumą“ laikomą Quarzazate miestą. Miestas įsikūręs Atlaso kalnuose, 1160 m aukštyje, didžiąją dalį šio miesto gyventojų sudaro berberai – seniausi Maroko gyventojai. Atvykus, įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Quarzazate – Marakešas (205 km)
Pusryčiai. Quarzazate mieste aplankoma senoji miesto dalis ir Taourirto kasbahas – vienas įspūdingiausių statinių Maroke. Lankoma Atlas studija, kur nufilmuota daugybė garsių filmų. Išvykimas link Marakešo. Pakeliui aplankomas Ait Ben Haddou kasbahas-tvirtovė įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Dėl šio architektūros stebuklo unikalumo, čia buvo filmuoti filmai: „Gladiatorius“, „Mumija“, „Aleksandras Makedonietis“, „Dangaus karalystė“, „Babelis“, „Persijos princas“ ir daugybė kitų. Ši tvirtovė visais laikais buvo svarbiu karavanų, vykstančių iš Sacharos dykumos į Marakešą sustojimo tašku. Atvykus į Marakešą, įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Marakešas – Vilnius (3700 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Marakešo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Dėl visų kelionės datų siųsti užklausą į info@ethalontravel.lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Marakešo oro uostas – viešbutis – Marakešo oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00–20.00 val.),
• 6 nakvynės 3-4* viešbučiuose,
• 1 nakvynė palapinėse dykumoje,
• maitinimas: pusryčiai ir vakarienės,
• ekskursijos pagal programą rusų arba anglų kalba (pagal pageidavimą),
• rusakalbio arba anglakalbio kelionės vadovo paslaugos (pagal pageidavimą).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai (su persėdimu): nuo 200 EUR,
• gėrimai vakarienių metu,
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• informacija apie skiepus http://www.ulac.lt/keliautojams,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!