KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Kuba

Didysis turas po Kubą 13d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 DIENA.
Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana.
Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį. Esant galimybei vakarą siūlome praleisti garsiojoje Malekono krantinėje arba viename iš Havanos barų “El Floridita”, “La Bodequita”, ragaujant kokteilius (už papildomą mokestį), kuriuos mėgo Ernestas Hemingvėjus: „Mojito“ (nacionalinis gėrimas iš romo, sodos vandens ir citrinos sulčių su mėtos lapeliu), „Daiquiri“ (kubietiškas gėrimas iš romo, žaliųjų citrinų sulčių ir cukraus sirupo). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. HAVANA.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių ekskursija su kvalifikuotu vietos gidu ir profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos. „Kubos sostinės vaizdas niekuomet nenusibosta. Lyg žvelgtum į mėgstamą paveikslą ir stebėdamasis vis įsitikintum, kad kaskart randi naują pribloškiančią smulkmeną“ Jeanette Erazo Heufelter. Apžvalginė ekskursija po Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama „Senąja Karibų dama”. El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Šią galingą tvirtovę 1589 m. pastatė ispanai Havanos uostui apsaugoti. Pakilus ant jos galingų gynybinių sienų, atsiveria nuostabus vaizdas į Malekono krantinę, Meksikos įlanką ir senąją Havaną. Habana Vieja – senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, ryškiomis Karibų salų spalvomis ir formomis. Seniausia Plaza de Armas („Ginklų“) aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra. Jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją). Keliaujame viena iš senamiesčio gatvelių „Mercaderes“ iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kurio vienas iš kambarių net 7 metus buvo tapęs E.Hemingvėjaus namais. Būtent čia E.Hemingvėjus pradėjo rašyti savo romaną „Kam skambina varpai“.
Vėliau lankome „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kuriame klausysimės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir jo gamybos procesą, o taip pat ragausime skirtingų rūšių romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: modernusis miesto centras su Prezidento rūmais, Revoliucijos aikšte, centriniu parku ir didinguoju Kapitolijumi, pastatytu pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m., kuriame šiuo metu įsikūręs Havanos universitetas. Laisvas laikas. Vakarienė. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. HAVANA – PINAR DEL RIO – VINALES – HAVANA.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Pinar del Rio, vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje. Tai žemės ūkio provincija, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Ši teritorija yra vadinama „Auksiniu tabako trikampiu”. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Tabako augintojai sako: „Tu negali paprasčiausiai pasisodinti tabako. Tu turi su juo susituokti“. Laikas šiose vietovėse vis dar matuojamas cigaro užsitraukimais... Lankomės tabako plantacijoje ir fabrike, kuriame išgirsime ir pamatysime, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru. Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinales slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta. Šioje vietoje esantis Siera de los Organos kalnynas yra vienas gražiausių Kuboje. Nuo Los Jasmines apžvalgos aikštelės atsiveria kerinti panorama į slėnį ir tabako plantacijas. Vinales miestelyje apžiūrime aikštę ir bažnyčią, didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose išvysime stalaktitus, stalagmitus, o taip pat grotas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Vakare grįžimas į Havaną. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. HAVANA – SANTIAGO DE CUBA.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į Havanos oro uostą. Vietinis skrydis Havana – Santiago de Cuba. Atvykimas į Santiago de Cuba – antrą pagal dydį šalies miestą, buvusią salos sostinę. Miestas garsus savo istorija, svetingais žmonėmis ir tradiciniais ritmiškais šokiais. Iš vienos pusės skalaujama Karibų jūros iš kitos pusės apsupta Siera Maestra kalnų, Santiago de Cuba yra šalies revoliucijos lopšys, čia prasidėjo visi politiniai – išsilaisvinimo judėjimai Kubos istorijoje - kova prieš kolonijinį valdymą, vergovę, diktatūrą, amerikiečių įtaką. Santiago gyventojai yra visada pasiruošę ginti savo laisvę, savo „libertad“. Kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos pradedame pažintį su miestu: Dolores aikštė – mėgstamiausia miestiečių ir miesto svečių susibūrimo vieta; Cespedes parkas; miesto Katedra; Cos de Velasquez – miesto įkūrėjo ir pirmojo gubernatoriaus namas, kolonijinės architektūros perlas. Miesto panorama nuo Casa Granda viešbučio terasos. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti romatiškomis „Heredia“ ir „Padre Pico“ gatvelėmis. Pagal pageidavimą, esant galimybei, vakare lankome Casa de la Trova muzikos namus. Tai muzikantų, menininkų ir intelektualų susitikimo vieta. Čia galima pasiklausyti garsiųjų son, bolero ritmų. Sušokti su vietiniais salsa ar rumba. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. SANTIAGO DE CUBA.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos tęsiame pažintį su Santiago de Cuba. Muziejų lankymas: Liepos 26 – osios dienos istorijos muziejus Monkados kareivinėse (1953 m. liepos 26 d. Fidelio Kastro vadovaujamos pajėgos Santiago pradėjo Kubos revoliuciją, šturmuodamos Monkados kareivines). Romo magnato Emilio Bakardi surinktos senovinio meno kolekcijos muziejus. Ekskursijos tęsinys: Las Americas prospektas, Antonio Maseo Revoliucijos aikštė. Apžiūrime Šv.Ifigenijos kapines, kuriose palaidotas Kubos nacionalinis didvyris Chose Marti. Keliaujame apžiūrėti unikalią El Morro tvirtovę (1997 m. įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą), pastatytą ant stačios uolos siauroje Santiago de Cuba įlankoje. Tvirtovė turėjo saugoti miestą nuo piratų antpuolių. Čia įkurtas ir vienintelis pasaulyje Piratų istorijos muziejus (nedidelė ekspozicija). Laisvas laikas. Grupės pageidavimu (už papildomą mokestį) pasiplaukiojimas po Santiago įlanką. Vakare, esant galimybei (už papildomą mokestį) šokių pamoka (salsa, samba ar rumba) viename iš Santiago šokių klubų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. SANTIAGO DE CUBA – CAMAGUEY.
Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos tęsiame kelionę po Kubą. Išvykimas į Camaguey. Pakeliui trumpas sustojimas šalia Granma provincijos sostinės Bayamo miesto pastatytoje El Cobre Bazilikoje, kurioje saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė. Ši vieta sutraukia daugybę piligrimų ir vietinių gyventojų, meldžiančių stebuklo. 1830-aisiais metais statytoje bazilikoje yra daug suneštų įvairiausių aukų, tarp kurių ir Ernesto Hemingvėjaus Nobelio premijos laureato medalis. Kelionę tęsiame į Camaguey, vieną iš miestų, kuriame puikiai išsilaikę religinės paskirties pastatai saugo amžių istoriją. Pasivaikščiojimas siauromis senamiesčio gatvelėmis, suprojektuotomis taip, kad miesto gyventojai būtų galėję lengviau apsiginti nuo piratų. Pažintis su miestu: Mergelės Marijos bažnyčia, San Juan de Dioz aikštė, „Ignacio Agramante“ parkas. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. CAMAGUEY – SANCTI SPIRITUS – TRINIDADAS.
Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Sancti Spiritus miestą, vieną iš septynių Kubos miestų, kurį 1514 m. įkūrė ispanai šalia didžiausio salos ežero Zaza. Istorinis miesto centras su kolonijinio laikotarpio pastatais, seniausia Kubos bažnyčia, Serafino Sančeso parkas. Išvykimas link Trinidado. Keliaujame per cukraus gamyklų slėnį, kuriame, sakoma, būtina apsilankyti norint suprasti kubiečio sielą. Šis pasaulio paveldo objektas (nuo 1988 m. įrašytas į UNESCO) – tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi. Cukraus gamyklų slėnis parodo ir iš Afrikos atgabentų vergų buvusias baisias gyvenimo sąlygas. Šio krašto simbolis – 45 metrų aukščio plantatoriaus Isnagos pastatytas bokštas, iš kurio buvo stebimi vergai, dirbantys cukranendrių plantacijose. Slėnio panorama nuo bokšto apžvalgos aikštelės. Atvykimas į Trinidadą – miestą, tarsi sustingusį laike ir žavintį ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja ne tik tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Tai geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje. Pasivaikščiojimas po senamiesčio gatves ir aikštes, kur architektūra prabyla XVIII-XIXa. bei XXa. pradžioje – cukraus gamybos pakilimo metu – populiarių stilių kalba, prilygstančia kelionei į salos praeitį. Miesto simbolis – vaizdinga Didžioji (Mayor) aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais. Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Užlipus į jos bokštą atsiveria nuostabi miesto panorama su pastelinių tonų namais ir tolumoje švytinčia Karibų jūra. Trovos muzikos namai, kuriuose pasiklausysime folklorinės kubiečių muzikos. Degustuosime unikalų Trinidado romo kokteilį, gaminamą iš romo ir medaus, „Canchanchara” to paties pavadinimo bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
(P.S. Esant galimybei, nakvynė Karibų jūros pakrantės kurorte)

8 DIENA. TRINIDADAS – CIENFUEGOS.
Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos išvykstame į Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, vienintelį miestą saloje, įkurtą prancūzų gražioje įlankoje. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką su vienintele Kuboje Triumfo arka, pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, apžiūrėsime: „Tomás Terry“ teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Ilgiausia Kuboje Prado promenada pasieksime maurų stiliaus Valle rūmus, nuo kurių terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Cienfuegos įlanką. Grupės pageidavimu (esant galimybei) Nuestra Senjora de los Anheles de Hagua tvirtovės, stovinčios prie įplaukimo į įlanką, pastatytos tarp 1733 ir 1745 metų, kad gintų šalies pietus nuo priešų, lankymas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
(P.S. Esant galimybei, nakvynė Karibų jūros pakrantės kurorte)

9 DIENA. CIENFUEGOS – GUAMA – VARADERAS.
Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos išvykstame į Matanzos provincijoje esantį Zapatos pusiasalį – idilišką gamtos kampelį su daugybe kanalų, pelkių ir kitų vandens telkinių, apaugusį tankiais tropiniais miškais. Atvykimas į Cienaga de Zapata parką – didžiausią pelkyną Kuboje, kurį 2001 m. UNESCO paskelbė biosferos rezervatu. Apžiūrėsime didžiausią krokodilų fermą, kurioje pagal 1962 m. specialiai sukurtą programą veisiamos ir auginamos dvi prie išnykimo ribos esančios krokodilų rūšys. Grožėsimės retomis tropinių paukščių rūšimis ir mažiausiu paukšteliu pasaulyje – Karibų kolibriu. Laivu plauksime į indėnų kaimą, įsikūrusį 12-oje Guama ežero salelių. Kaimelis puikiai iliustruoja ikikolumbinio laikotarpio Antilų salų indėnų bendruomenės gyvenimą. Laisvas laikas salelėse, kurios viena su kita sujungtos tiltukais. Išvykimas į Varadero kurortą. Vakarienė (viskas įskaičiuota). Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte.

10 – 11 DIENOS. POILSIS PRIE JŪROS VARADERO KURORTE.
Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga 70 metrų pločio mėlynoji skylė (smegduobė) - Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje.

Už papildomą mokestį Varadero kurorte siūlomos pačios įvairiausios pramogos:
☺ Nepamirštama kelionė jachta į jūrą, užsukant į įvairius povandeninio nardymo centrus, kur plaukiosite su delfinais ir patirsite nepakartojamų įspūdžių.
☺ Ekskursija laivu stikliniu dugnu. Šios kelionės metu Jūs galėsite įvertinti regiono povandeninio pasaulio grožį, įspūdingus koralų rifus.
☺ Pageidaujantiems pažintis su Varadero kurorto istorijos ir kultūros objektais – tai 1897 metais pastatytas fortas, delfinariumas, krokodilų ferma.

Poilsį Varadero kurorte galima pratęsti (būtina užsisakyti Lietuvoje).

12 DIENA.
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas – Varšuva/Ryga/Vilnius. Esant galimybei, skrydis iš Varadero.

13 DIENA.
Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Vietinio skrydžio Havana – Santiago de Cuba bilietai.
Pervežimai autobusu su vėdinimo sistema pagal programą.
8 nakvynės 3 – 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.
3 nakvynės 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo sistema.
2-9 kelionės dienomis vietinio angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos.
Eksursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais ~ 1100 - 1200 Eur. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos, etc.).
Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 Eur.
Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
Išvykimo iš Kubos mokestis ~ 25 CUC (Kubos pesai).
“Tropicana Show” ~ 80- 90 Eur.
Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams ~ 3-5 Eur dienai, asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos, etc.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!