KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Korsika (Prancuzija) ir Sardinija (Italija)

Aplankykite dvi nuostabias salas- Korsika ir Sardinija

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, (Slovakiją) Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Atvykimas į Austrijos sostinę Vieną. *Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, *Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – Rotušė. Išvykimas į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių – kanalai, vietoj automobilių – gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv.Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Kelionė per Italiją link Livorno uosto. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Atvykimas į Livorno uostą. Plaukimas į Prancūzijai priklausantį Korsikos salos Bastijos uostą. Pažintis su Bastija, Aukštutinės Korsikos sostine: St.Nicolas ir L‘Hotel de Ville aikštės, tvirtovė (XVIa.), Genujos gubernatoriaus rūmai (XIV – XVIa.). Kelionė į Kortę – buvusios Korsikos respublikos sostinę. Pažintis su senamiesčiu: Gaffori aikštė su paminklu generolui J.P.Gaffori ir kovų pėdsakais namų fasaduose, Paoli aikštė, Apreiškimo bažnyčia, citadelė (XVa.). Atvykimas į Ažaksį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Ažaksis – Pietų Korsikos departamento centras, Napoleono Bonaparto gimtinė. Pažintis su miestu – šiuolaikinės nacionalinės Korsikos sostine: Notre-Dame de la Miséricorde katedra, kurioje buvo pakrikštytas Napoleonas, *Napoleono namas – muziejus, kur gimė ir vaikystę praleido būsimasis imperatorius, *Fešo rūmų muziejus, kuriame – Napoleono dėdės kardinolo Fešo surinkta geriausia ikirenesansinės dailės kolekcija Prancūzijoje po Luvro. Muziejuje yra ir Belinio, Botičelio, Ticiano, Veronezės, Berninio ir kt. kūrinių. Imperatoriškoji koplyčia – antkapinis paminklas Bonapartui, 1855m. pastatytas Napoleono III. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena
Pusryčiai. Išvykimas iš Ažaksio. Kelionė į *Filitosą – priešistorinę salos gyvenvietę: 4000 metų amžiaus natūralaus dydžio akmeniniai Filitosos kariai yra įspūdingiausi žmogų vaizduojantys megalitai Korsikoje. Atvykimas į Bonifačį – piečiausią Korsikos miestą. Pažintis su aukštutiniu miestu: belvederis, Ste-Marie-Majeure, Genujos laikų valdovo rezidencija – Maison du Podestat, St-Jean-Baptiste, *Aragono karaliaus laiptai. Kėlimasis per Bonifačio sąsiaurį į Italijai priklausančią Sardinijos salą. Kelionė vaizdinga Asinaros įlankos pakrante link Porto Tores. Nakvynė viešbutyje.

7 diena
Pusryčiai. Išvyka į garsų savo grotomis ir atodangomis Kapo Kačia iškyšulį, esantį Porto Konte regioniniame parke. Įspūdingieji Kabirolio laiptai (656 pakopos) veda link *Neptūno grotos. Priešais – Foradados salos profilis. Atvykimas į Algerą – XII a. pradžioje genujiečių įkurtą, vėliau aragoniečių administruotą miestą, garsėjantį savo ispaniško stiliaus senamiesčiu. Pažintis su senąja miesto dalimi: gynybiniai miesto įtvirtinimai, miesto katedra, kurios architektūroje vyrauja Katalonijos gotikos stilius, o portalas – aragonietiškas; Šv. Pranciškaus bažnyčia (XIVa.), senieji valdovų rūmai. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena
Pusryčiai. Išvyka į Sakardžios *Švč.Trejybės bažnyčią, pastatytą 1116 m. Pizos romanikos stiliumi. Jos interjerą puošia vienintelis išlikęs Sardinijoje XIII a. freskų ciklas. Atvykimas į *Taros archeologinę gyvenvietę, įkurtą VIII a.pr.Kr. kartaginiečių ir 238 m.pr.Kr. užimtą romėnų. Įspūdingos fortifikacijos, drenažo sistema ir kt. Kelionė į Oristaną, to paties pavadinimo provincijos sostinę. Pažintis su senamiesčiu. Laisvas laikas. Kelionė į Kaljarį. Nakvynė viešbutyje.

9 diena
Pusryčiai. Sardinijos sostinė – Kaljaris. Pažintis su aukštutiniu Kastelo rajonu – Kaljari senamiesčiu: Šv.Pankracijaus bokštas (XIV a.), Rūmų aikštė su romanine katedra, turinčia piziečių, aragoniečių ir baroko architektūros elementų, vicekaraliaus bei arkivyskupo rūmai, Dramblio bokštas, Šv.Remigijaus bastionas, nuo kurio atsiveria nuostabūs miesto ir apylinkių vaizdai. Laisvas laikas. Kelionė įspūdinga rytine Sardinijos pakrante, šalia ir per Orosėjos įlankos ir Dženardžentu nacionalinį parką. Atvykimas į prie pat parko esantį kurortinį Kala Gononės miestelį prie Tirėnų jūros. Nakvynė viešbutyje.

10 diena
Pusryčiai. Lankymasis vienoje iš ypatingiausių Sardinijos įžymybių – nuragų *Sera Orios komplekse, datuojamame 1200 - 1000 m.pr.Kr. Nuragai – keistos nupjauto kūgio konstrukcijos, datuojamos 1500 – 400 m.pr.Kr., pastatytos be jokio rišamojo skiedinio iš milžiniškų bazalto blokų, atgabentų nuo užgesusių ugnikalnių. Atvykimas į Nuoro, prie Ortobenės kalnų įsikūrusį miestą, kuriame gyveno keletas garsių Sardinijos literatų, tarp jų ir Nobelio premijos laureatė Gracija Deleda. Pažintis su miestu: Sata aikštė su iš grindinio kylančiais granito blokais, Šv. Mergelės Marijos Snieginės aikštė su neoklasicistine katedra, senamiesčio gatvelių labirintai. Kelionė link Olbijos uosto. Plaukimas Tirėnų jūra iš Olbijos į Genują. Nakvynė kelte.

11 diena
Atvykimas į Genujos uostą. Pažintis su miestu – uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“: seniausias pasaulyje veikiantis *švyturys La Lanterna, Piazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv.Lauryno katedra, K.Kolumbo namas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti didžiausią Europoje *akvariumą, pasigrožėti miesto panorama iš 60 metrų apžvalgos lifto – Bigo arba pavaikščioti rytine uosto krantine. Išvykimas į Milaną. Nakvynė viešbutyje.

12 diena
Pusryčiai. Atvykimas į Milaną. Trumpa pažintis su miesto centru: didinga penkianavė viena gražiausių Italijoje Milano *katedra, statyta ištisus penkis šimtmečius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių, Karališkoji Viktoro Emanuelio II galerija, operos šventovė La Scala – didžiausias Italijoje ir vienas garsiausių pasaulyje operos teatrų. Išvykimas iš Milano. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją (Slovakiją). Nakvynė viešbutyje.

13 diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu, 11 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais, 1 nakvynė kelte (sėdima vieta), keltų bilietai maršruto metu: Livorno – Bastija, Bonifačio – S.Teresa, Olbija – Genuja, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos, plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Veneciją. Vietą dvivietėje ar keturvietėje kajutėje galima užsisakyti už papildomą mokestį (iš anksto, prieš kelionę savo agentūroje, ne vėliau kaip 20d. iki kelionės pradžios).
*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~100 EUR.
Priemoka už vienvietį kambarį nuo 261 Eur (901,18 Lt)

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama; turėti maudymosi kostiumėlį, rankšluostį.
Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir(ar) mūvintys šortus. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!