KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Italijos, Austrijos ir Vokietijos Alpės

Nepakartojama kelionė po Italijos, Austrijos ir Vokietijos Alpės

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, besigrožėdami nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais vykstame į Halštatą – vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ant Halštato ežero kranto. Keltuvu* keliamės į Dachšteino viršūnę – tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas kalnų masyvas. Pasivaikščiosime iki kabančios apžvalgos aikštelės „Penki pirštai“, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Halštato ežerą bei kalnus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje arba pensione.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie Sigmund-Thun* krioklio, einame specialiai įrengtu taku su laiptais besigrožėdami įspūdingu tarpekliu. Toliau – kelionė autobusu vienu įspūdingiausių Europoje Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu* į 2500 m aukštį. Sustojimai apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai į Austrijos Alpių viršukalnes. Sustosime imperatoriaus Franco Jozefo aukštumoje (2369 m), nuo kurios atsiveria vaizdas į aukščiausią Austrijos Alpių viršukalnę Grossglokner (3798 m) ir į ilgiausią Austrijoje Pasterze ledyną. Trumpas pasivaikščiojimas kalnų takeliais. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje arba pensione.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per kalnus, aplankant vieną garsiausių ir vaizdingiausių Italijos kalnų kurortų – Cortina d‘ Ampezo. Italijos Alpių papėdėje įsikūręs kurortas, dar yra vadinamas „itališkuoju Monaku“. Esant galimybei, pasikėlimas keltuvu* į Tofana di Mezzo (3244 m) viršukalnę, iš kurios atsiveria didingi vaizdai į balto kalkakmenio uolas, alpines pievas, nepakartojamas viršukalnes. Kelionę tęsiame Dolomitų keliu pro Selos kalnų masyvą. Vykstame į vieną aukščiausių Italijoje Pardoi kalnų perėją (2240 m). Keltuvu kylame* į Pardoi viršūnę (2950 m), kalnų takeliais pasiekiame Piz Boe viršukalnę (3150 m). Iš čia galėsime pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Laisvas laikas kalnuose. Nakvynė viešbutyje arba pensione.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Brikseną. Miestas įsikūręs Isarko slėnyje prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Katedra pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia. Vykstame į Svarovskio kristalų muziejų*, kur šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis, atspindintis krištolines autorių fantazijas. Vykstame į Insbruką – Tirolio regiono sostinę. Ekskursija po miestą: Habsburgų imperatorių rezidencija Hofburgas*, „Auksinis stogas“, Šv. Jokūbo katedra, Imperatoriaus Maksimiliano kapas ir kt. Funikulieriumi* pakilsime į 300 m aukštyje esančią Insbruko miesto panoraminę aikštelę, nuo kurios pasigrožėsite nuostabia miesto panorama. Iš ten pageidaujantys keltuvu* galės pasiekti 1905 m aukštyje esančią Seegrube panoraminę aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į Inn, Štubajaus ir Zillertalio slėnius bei iki Italijos pasienio besitęsiančius Wipptal slėnio kalnus. Nakvynė viešbutyje arba pensione.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame iki aukščiausios Vokietijos viršukalnės Zugspitze. Pasikėlus keltuvu*, galėsite pasigrožėti nuostabia kalnų panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanštainą*. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. 1869 metais pradėta statyti pasakiška pilis, dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Mirus Liudvikui, pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti pilis kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru: smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru, puošniomis salėmis bei menėmis. Laisvas laikas Alpių kurorte Fiusene. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Išankstinis pirkimas ‑12%

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 184 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!