KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Ispanija

Šilta saulė, auksiniai paplūdymiai, aistringas flamenko, hamonas, nepakartojami vynai ir įspūdinga architektūra- viskas tai karšta Ispanija!

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Augsburgą – vieną iš trijų seniausių Vokietijos miestų. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą: Fuggerei kvartalas, Rotušė, Katedra, Šv. Ulricho bazilika, amatininkų kvartalas. Vykstame į Bavarijos sostinę Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė, Marijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Senoji ir Naujoji Rotušės, Odeono aikštė, Opera. Miunchenas žymus ne tik architektūriniais paminklais, tai – muziejų ir galerijų miestas bei bavariško alaus sostinė. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti seniausioje ir didžiausioje Bavarijos aludėje – Hofbrauhaus*. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Ciurichą. Atvykus ekskursija po senamiestį: prabangi Banhof gatvė, miesto lopšys - Lindenhofo kalva, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, Grossmunster katedra ir kita. Vykstame į Šveicarijos sostinę Berną, kurio senamiestis saugomas UNESCO: Parlamento rūmai, Teatro aikštė, Bokšto laikrodis, Šv. Vincento katedra, viduramžių fontanai ir kita. Išvykstame į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Avinjoną – miestą daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidenciją. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjuostą viduramžių miestą: liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas, Katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, senieji Popiežių rūmai – didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Išvykstame į Ispaniją. Trumpas sustojimas Žironoje, kur aplankysime didžiausią Katalonijos katedrą, grožėsimės senamiesčio gatvelių ir laiptų labirintais. Vakarop atvykstame į vieną iš pajūrio kurortų prie Barselonos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Vakare siūlome apsilankyti „Riterių turnyre“ pilyje* arba ispaniškos nakties šou*, kur galėsite gėrėtis flamenko programa. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į vandens atrakcionų parką* (vykstama miesto transportu) arba plaukimas laivu* į senovinį, romėnų laikus menantį, Blanes miestelį. Laisvas laikas miestelyje, kurio metu galėsite aplankyti įspūdingą, beveik penkiolikos hektarų teritoriją užimantį, „Mar i Murtra“ botanikos sodą*. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į Monserato vienuolyną ir Barseloną. Vykstame į vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje - Monserato vienuolyną*. Didžiulis vienuolyno kompleksas, įsikūręs ant to paties pavadinimo aukšto kalno, yra prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 m aukščio uolų. Monserato Dievo Motinos vienuolyno istorija siekia daugiau kaip 880 metų. Kuomet piemuo tarp uolų rado stebuklingą, medinę Madonos su kūdikiu statulėlę. Ši vieta tapo šventa ir kasmet pritraukia daugybę tikinčiųjų, piligrimų, atvykstančių prašyti Madonos užtarimo ir malonių. Jus sužavės vienuolyno ir jį supančios gamtos didybė. Po pietų atvykstame į Barseloną. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinis kompleksas, Las Ramblas - gyva ir judri garsiausia Ispanijos gatvė, gotikinis kvartalas su Katedra ir senoviniais karalių rūmais, P. Pikaso muziejus*, A. Gaudi šedevras - Šventosios Šeimos bažnyčia ir kt. Vakare grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į Andorą*. Tai mažutė valstybė Pirėnų kalnuose, įsiterpusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Andora žavi didingais kalnų vaizdais ir žmonių sukurta prabanga -ištaigingos vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, restoranai. Trumpa pažintis su daugiau nei vieno kilometro aukštyje įsikūrusia Andoros sostine Andora la Valeta. Laisvas laikas. Vakare grįžtame į viešbutį kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Išvykstame link Prancūzijos. Pakeliui sustojimas garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinėje – Figerese. Apsilankymas S. Dali teatre - muziejuje*, kurio 24 salėse demonstruojami siurrealistiniai šio menininko darbai. Čia galima išvysti žymųjį jo kūrinį – „Lietaus Taksi“, „Juodąjį Kadilaką“ , garsiuosius aukso kiaušinius, puošiančius muziejaus eksterjerą. Kitus dailininko paveikslus, kurie optinės iliuzijos dėka Jūsų akyse tarsi ištirpsta ir pavirsta kitu kūriniu.

Kelionė per Prancūziją. Atvykstame į Nicą - vieną žymiausių Prancūzijos Rivjeros kurortų, viliojančią išskirtine atmosfera, kuri juntama vos įvažiavus į miestą. Trumpa pažintis su Nica: Garibaldžio aikštė, Šv. Raparatės katedra, Pilies kalva, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, Nyčės terasa, taip pat miesto širdis – Marseno aikštė. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Pusryčiai. Kelionė į Monaką, besigrožint nepakartojamais Apeninų kalnų vaizdais. Pakeliui sustojimas Eze miestelyje, kuriame aplankysime kvepalų muziejų ir fabriką. Atvykstame į Monaką. Nykštukinės Monako kunigaikštystės centras Monte Karlas - azartinių lošimų sostinė su garsiuoju Kazino, Egzotiškieji sodai*, žavintys didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Senoji Monako dalis: Kunigaikščių rūmai, Katedra. Vakarop išvykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Vykstame į XVI a. architekto Andreos Palladio miestą – Vičencą. Pažintis su miesto architektūros paminklais: XVI a. Olimpinis teatras, pats seniausias uždaras teatras Europoje, Šv. Lauryno bazilika su nuostabiu gotikiniu portalu, miesto aikštė, Teismo rūmai. Tęsiame kelionę per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

12 diena Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 11 nakvynių su pusryčiais viešbutyje; 5 vakarienės viešbutyje Ispanijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 70 EUR; kurorto rinkliava – 10 EUR (34,26 LTL) medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; ekskursijos į Andorą kaina ~ 35 EUR (organizuojama pageidaujant ne mažiau kaip 15 asmenų grupei)

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!