KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Graikija- Neatrastoji Elada

Graikijos legendų labirintais- neatrastoji Elada 13 d.

Klauskite
Captcha

1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Brno – Šionbruno rūmai (140 km) – Tolmezzo (450 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Austriją. Aplankomi *Šionbruno rūmai – ištaiginga buvusių Austrijos imperatorių vasaros rezidencija. Šie barokinio stiliaus rūmai savo architektura ir prabanga konkuravo su Versaliu. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 diena: Tolmezzo – Cortina d‘Ampezzo (100 km) – Ancona (500 km)
Pusryčiai. Dolomitų keliu vykstama į vieną gražiausių Italijos Alpių kurortų – Cortina d‘Ampezza, dar vadinama "Dolomitinių Alpių karaliene". Kurortas
įsikūręs plačiame ir saulėtame d‘Ampezza slėnyje, apsuptas įspūdingų kalnų viršūnių: Tofana (3243 m), Cristalo (3216 m) ir Sorapis (3205 m). *Keltuvu kylama į vieną iš viršukalnių pasigėrėti Dolomitinių Alpių panorama. Esant saulėtam orui, iš čia galima pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Nusileidus į kurortą galima pasimėgauti puodeliu itališkos kavos. Kelionė link Ankonos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Ancona – Igoumenitsa (nakvynė kelte)
Pusryčiai. Išvykimas į Ankoną, iš kur laivu keliamasi į Igumenitsą, uostą Graikijoje. Nakvynė laive.

5 diena: Igoumenitsa – Kalambaka (170 km) – Termopilai (170 km)
Atvykimas į Igumenitsą. Išvykimas į Kalambaką. Kelionė iki Kalambakos per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose *Meteorų vienuolynuose. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas – XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Trumpas sustojimas Kalambakos miestelyje. Išvykimas link Delfų. Pakeliui sustojame Termopiluose, kur gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Termopilai – Delfai – Graikijos kurortas (200 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Delfus. Ekskursija po *antikinę Delfų teritoriją Parnaso kalno papėdėje: Kastalijos šaltinis, Apolono šventykla – Delfų orakulo buveinė, *Delfų archeologijos muziejus. Atvykimas į Graikijos kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie jūros.

7 – 10 dienos: poilsis prie Egėjo jūros (maitinimas; pusryčiai ir vakarienės)
– Atėnai
Ekskursija į Graikijos sostinę Atėnus. Apžvalginė ekskursija po miestą: Sintamos aikštė, evzonų sargyba prie Prezidento rūmų ir Parlamento, žymiausias Antikos laikų paminklas – *Akropolis: Partenonas, Nikės šventykla, Erechtejonas. Olimpinis stadionas, Plaka kvartalas.
– Napflionas – Mikėnai – Epidauras
Išvykstama aplankyti žymiausių Peleponeso miestų: Napfliono ir Mikėnų. Pakeliui sustojimas prie Korinto kanalo, skiriančio Egėjo ir Jonijos jūras. Aplankomas akustikos šedevras - antikos laikų *Epidauro amfiteatras, pastatytas IV a.pr.m. Tai didžiausias išlikęs antikinis teatras. Senoji Graikijos sostinė Nafplionas. *Mikėnai – vienas seniausių Europos civilizacijos lopšių: Kiklopų siena ir Liūtų vartai.

11 diena: Graikijos kurortas – Tesalonikai (500 km) – Blagoevgrad (200 km)
Pusryčiai. Vykstama į antrą pagal dydį Graikijos miestą – Tesalonikus. Buvusi Makedonijos sostinė įkurta 315 m. pr. Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers Tesalonikės vardu. Šis miestas niekada neprarado savo svarbos ir buvo labai mėgstamas Makedonijos karalių. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginė ekskursija: miesto simbolis – Baltasis bokštas, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, Šv. Jurgio rotonda, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, puiki panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Bulgariją. Nakvynė viešbutyje Bulgarijoje.

12 diena Blagoevgrad – Sofia (100 km) – Zvolen (900 km)
Pusryčiai. Kelionė per Bulgariją. Atvykimas į Balkanų širdimi vadinamą Sofiją. Pažintis su didžiausiu šalies miestu, įsikūrusiu beveik pačiame Balkanų pusiasalio viduryje 2200 metų skaičiuojantis miestas matė ir klestėjimo, ir nuosmukio metus, buvo ne kartą sugriautas ir vėl atstatytas. Sofijos miesto herbe parašyta – “Auga, bet nesensta”. Sofijoje kryžiuojasi svarbiausi Artimuosius Rytus ir Europą, Juodąją, Egėjo ir Adrijos jūras jungiantys keliai. Šiame mieste tiek daug architektūrinių paminklų liekanų, kad Romos laikus menantys griuvėsiai dabar yra dalis centrinės universalinės parduotuvės sienų, o 1800 metų senumo šv. Džordžo cerkvė dabar yra viešbučio vidiniame kiemelyje. Kelionė link Lietuvos. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

13 diena: Zvolen – Vilnius (1050 km)
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• degalų mokestis,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• vietinių gidų paslaugos,
• 5 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• 6 nakvynės Graikijoje su pusryčiais ir vakarienėmis,
• 1 nakvynė kelte keturvietėse kajutėse (iš Ankonos į Igumenitsą).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 90 EUR),
• ** kruizas į salas – apie 100 EUR,
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!