KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Austrija: Alpės, miestai, pilys

Austrijos Alpės, miestai, pilys 7d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Šionbruno rūmai (140 km) – Melkas (80 km) – Kremsas (40 km) – Zalcburgas (250 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Austriją. Aplankomi *Šionbruno rūmai – ištaiginga buvusių Austrijos imperatorių vasaros rezidencija. Šie barokinio stiliaus rūmai savo architektūra ir prabanga konkuravo su Versaliu. Išvykimas į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo benediktinų *vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. *Plaukimas laivu Dunojumi iki Kremso. Nuo laivo denio atsiveria puiki panorama į pakrantėse išsidėsčiusius miestelius, vienuolynus, buvusių gynybinių pilių griuvėsius, vynuogynais apaugusias kalvas. Nakvynė viešbutyje Austrijoje.

3 diena: Zalcburgas – Oberzalcbergas (30 km) – Kaprunas (90 km) – Zell am See (10 km)
Pusryčiai. Kelionė į Berchtesgadeno nacionalinį parką. Atvykimas į Oberzalcbergą, vieną romantiškiausių Bavarijos Alpių kurortą. Esant galimybei (priklausomai nuo oro sąlygų) specialiu *kalnų autobusiuku keliaujama įspūdingu 6,5 km ilgio uolų keliu iki kalnų terasos, esančios 1710 m aukštyje. Nuo čia 124 m ilgio tunelis veda tiesiai į kalno gelmes iki *lifto, kuriuo pakilus 124 m aukštyn patenkama į patį „Erelio lizdą“. *Kelštaino namas, „Akmeninės gerklės namas“ arba „Erelio lizdas“ – tai reprezentacinė
Adolfo Hitlerio buveinė, kurioje jis priiminėdavo užsienio svečius, bet niekuomet nėra čia gyvenęs. Namas pastatytas 1834 m aukštyje nepaprastai vaizdingoje vietoje Kelštaino viršūnės prieigose. Dabar tai turistams skirtas namelis. Nuo Kelštaino puikiai matoma jo gimtoji Austrija, o pats kalnas iš visų pusių apsuptas aukštų kalnų grandinės. Išvykimas į kalnų kurortą Kapruną. *Keltuvu keliamasi į Alpių kalnų centrą (2452 m) ir į apžvalgos aikštelę ant Kitzsteinhorno kalno šlaito (3029 m), kur net vasarą galima sutikti kalnų slidininkus. Pagal galimybę, esant geram orui, įkopiama į Kitzsteinhorn viršūnę (3203 m). Vykstama į kalnų kurortą Austrijos Alpėse. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

4 diena: Zell am See – Grossglockner (60 km) – Krimmler krioklys (100 km) – Zell am See (50 km)
Pusryčiai. Aukštojo Tauerno *panoraminis kalnų kelias veda Grossglockner (3798 m), aukščiausios Austrijos viršukalnės, link. Pakilus iki imperatoriaus Franco Jozefo aukštumos (2369 m), galima gėrėtis puikia kalnų panorama, stebėti Alpių gamtą. Apačioje – didžiausias Europoje Pasterze ledynas, kuris pasiekiamas pėsčiomis arba *funikulieriumi. Čia galima grožėtis ne tik didžiausiu ledynu Austrijoje ir Rytų Alpėse, bet ir stebėti Alpėse gyvenančius švilpikus. Taip pat galima aplankyti Aukštojo Tauerno nacionalinio parko muziejų, senųjų automobilių ekspoziciją, pasivaikščioti panoraminiu tuneliu. Išvyka prie įspūdingo, aukščiausio Europoje – *Krimmler krioklio, kurio kritimo aukštis 380 m. Žygiuojant panoraminiu keliu iš apžvalgos aikštelių galima į krioklį pažvelgti iš įvairių pusių. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

5 diena: Zell am See – Hohenverfeno pilis (60 km) – Eisriesenwelt ledo urvas (6 km) – Lichtenšteino tarpeklis (27 km)
Pusryčiai. Išvykimas į didingą *Hohenverfeno pilį. Tai milžiniška tvirtovė, įsikūrusi Salzach slėnyje, buvusi XI a. Arkivyskupijos gynybinė pilis. Čia atsiveria nuostabi kalnų panorama, įspūdingi gamtos vaizdai. Ši pilis garsėja paukščių pasirodymu pilies kieme. Lyno keliu kylama į didžiausią Europoje, net 1640 m aukštyje esantį *Eisriesenwelt ledo urvą, kuris pakerės savo įspūdingumu ir didybe. Lankytojus stebina milžiniški ledo labirintai, šalčio ir laiko suformuoti ledo kriokliai ir skulptūros. Šis urvas atrastas tik XIX a., o išlikęs nuo paskutinio ledynmečio. Išvyka į legendomis apgaubtą *Lichtenšteino tarpeklį. Šis 300 m gylio tarpeklis – tūkstantmečiais trukusios kovos tarp vandens ir uolų
rezultatas. Zell am See kalnų kurorte aplankoma XI a. Šv. Ipolito bažnyčia, F.Hundertwasser fontanas „Austrija“. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

6 diena: Zell am See – Zalcburgas (110 km) – Olomoucas (500 km)
Pusryčiai. Išvykimas į muzikos miestą Zalcburgą. Pažintis su miestu: spalvingi Mirabelės sodai, Getreidegasse gatvelė, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės, Festivalių rūmai. Laisvo laiko metu – *V.A.Mocarto gimtojo namo lankymas arba *pasikėlimas funikulieriumi iki tvirtovės apžvalgos aikštelės arba vyskupo Volfo Dytricho fon Raitenau mauzoliejaus lankymas. Vykstama Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena: Olomoucas – Vilnius (970 km)
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclavas III, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• degalų mokestis,
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 200 EUR),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos,
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!