KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Antikinė Graikija

Graikija – neabejotinai viena įdomiausių šalių Europoje, kerinti savo istorinėmis vertybėmis ir glostanti akį gamtos grožybėmis. 

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Atėnai (2770 km)
Skrydis į Atėnus. Savarankiškas atvykimas į viešbutį arba pervežimas už papildomą mokestį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Atėnai
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Atėnus – vieną seniausių Europos miestų, vardą gavusį nuo senovės graikų deivės Atėnės vardo, savo istoriją skaičiuojantį nuo neolito laikų. Čia gimė pirmoji demokratija, Olimpinės žaidynės ir idealistinė filosofija. Atėnus iš vienos pusės supa kalnai, o iš kitos – jūra. Lankoma Prezidentūra, Olimpinis stadionas, Dzeuso šventykla – didžiausia šventykla Graikijoje, kuri pradėta statyti VI a. pr. Kr. Ekskursija toliau tęsiama aplankant Atėnų universitetą ir Akademiją bei svarbiausią vietą šiame mieste, Atėnų simbolį – *Akropolį. Tai buvusi senovės Atėnų tvirtovė, šventykla, visuomeninio gyvenimo centras ir viso Atėnų miesto simbolis, iškilęs virš miesto ant didelės kalvos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Atėnai – Delfai (150 km) – Meteoros (300 km)
Pusryčiai. Ekskursija į *Delfus – vieną svarbiausių antikinės Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. miestas pagarsėjo, kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Ekskursijos metu lankomi Apolono šventyklos griuvėsiai, stadionas, kuriame kas ketveri metai vykdavo Pitinės žaidynės, Kastalijos šaltiniai. Kiekvienas, įeinantis į Delfų teritoriją, turėdavo apsiprausti šių šaltinių vandeniu. Atėniečių lobynas, pastatytas po pergalingo Maratono mūšio, Dionizo teatras – vienas geriausiai išlikusių antikinių teatrų Graikijoje bei hipodromas. Išvykimas į Meteoras. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Meteoros – Atėnai (410 km)
Pusryčiai. Ekskursija į *Meteoros vienuolynus, pastatytus 300 metrų aukštyje ant sunkiai pasiekiamų smiltainio uolų. Dviejų pagrindinių vienuolynų – Gegano Meteoro ir Megalo Meteoro įkūrėju laikomas šventasis Afanasijus – vienuolis, nusileidęs nuo Atono kalno. Pasak legendos, vienuolio buveinė buvo taip aukštai, kad jį galėjo ten užnešti tik angelas ar erelis. Vėliau buvo pastatyti dar virš dvidešimties vienuolynų, bet dauguma jų XIX a. buvo sugriauti, o dabar išlikę tik šeši veikiantys vienuolynai. Ekskursijos metu lankomi du vienuolynai, kuriuose gausu Bizantijos laikų meno kūrinių. Laisvas laikas. Išvykimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Atėnai
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **kruizas po Eginos, Poros ir Idros salas su pietumis ir folklorine programa. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Atėnai – Epidauras (100 km) – Mikėnai (50 km) – Atėnai (130 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Peloponeso pusiasalį – didelį pusiasalį Graikijos pietinėje dalyje. Sustojimas prie XIX a. iškasto Korinto kanalo, kuris sujungia Egėjo ir Jonijos jūras. Vykstama į Epidaurą, kur apžiūrimi gydymo dievo Asklepijaus šventyklos griuvėsiai, stadionas, teatras, garsus savo beveik tobula akustika, Artemidės šventykla – viena iš septynių pasaulio stebuklų, stovėjusių Efese. Iš marmuro ir kalkakmenio pastatyta šventykla buvo skirta graikų mėnulio deivei ir gyvūnų globėjai Artemidei. Išvykimas į Homero apdainuotus karališkuosius Mikėnus. Pakeliui aplankomas Nafplijas – pirmoji nepriklausomos Graikijos sostinė. Ekskursija po senuosius *Mikėnus – II tūkst. pr. Kr. buvusį graikų kultūros centrą, kurį valdė mitinis karalius Agamemnonas: Liūtų vartai, rūmų menių liekanos, žymiosios Mikėnų kapavietės. Sugrįžimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Atėnai – Senovės Korintas (85 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Senovės Korintą ir vieną garsiausių Graikijoje – Šv.Potapijaus vienuolyną. Tai veikiantis moterų vienuolynas, esantis 700 m aukštyje, netoliese kurortinio Lutraki miestelio. Vienuolyne saugomi Šv.Potapijaus palaikai. Nuo apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs Korinto ir Sarono įlankų bei Korinto sąsmaukos vaizdai. Vykstama aplankyti deivės Heros šventyklos. Toliau vykstama į Senovės Korintą – senovės Graikijos miestą – valstybę. Aplankomas forumas, pirtys, pasigrožima fontanais ir mozaikomis. Išvykimas į Nemėjos slėnį, kuriame gimė Nemėjos žaidynės. Nemėjos vynų degustacija vienoje iš vyno gamyklų. Sugrįžimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Atėnai – Vilnius (2770 km)
Pusryčiai. Savarankiškas išvykimas į oro uostą arba pervežimas už papildomą mokestį. Skrydis į Lietuvą.

Dėl visų kelionės datų siųskite užklausą į info@ethalontravel.lt

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• 7 nakvynės 2-3* viešbučiuose su pusryčiais,
• ekskursijos Graikijoje autobusu/mikroautobusu,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai (su persėdimu): nuo 160 EUR,
• pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas apie 120 EUR (1-3 asmenims),
• (*) pažymėti objektai (apie 50 EUR), kaina priklausys nuo grupės dydžio,
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 140 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• galima užsisakyti 7 vakarienes, kaina – 125 EUR (431.60 lt),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!